Про нас


Компанія ТОВ «ТД Світанок» заснована в 2003 році, є найбільшим постачальником запасних частин до сільськогосподарської, дорожно-будівельної, кар’єрної техніки. Ми здійснюємо комплексне вирішення найрізноманітніших завдань, з придбання, виготовлення і ремонту запасних частин до техніки вітчизняного і імпортного виробництва.

Для виробництва і ремонту запчастин ми використовуємо – потужну виробничу базу, що включає: цех алюмінієвого і чавунного литва, цех механічної обробки деталей і вузлів, штампувальна ділянка, слюсарно-складальний цех і багато інших.

Наше виробництво має сучасне спеціалізоване устаткування, більше 50 кваліфікованих фахівців, які з радістю вирішать, навіть самі нестандартні завдання замовника.

Підприємство ТОВ «ТД Світанок» має можливість, в межах нашого виробництва, на спеціалізованих майданчиках провести капітальний ремонт вашої техніки під ключ, що включатиме:

  • очищення техніки від ,бруду;
  • розбирання техніки на окремі вузли і агрегати;
  • регулювання всіх систем машини;
  • діагностику несправностей та їх ліквідація;
  • перевірка окремих запчастин, на спеціалізованих стендах;
  • збірка і перевірка на працездатність техніки;
  • професійні консультації, по подальшому використанню.

Ви отримуєте якісний ремонт вашої техніки в найкоротші терміни з гарантією до 1 року. Ми подаруємо вашій техніці – нове життя!

Співробітники нашого підприємства гарантують оперативність ремонтних робіт, тому зводяться до мінімуму витрати, пов’язані з простоєм і несправністю техніки.
Ви заощадите дорогоцінний час і фінанси. Ми дорожимо своїми клієнтами і репутацією нашого виробництва.

Постійні клієнти отримують індивідуальні знижки і мають можливість користуватися відстроченням платежу. Так само, надаємо будь-які для Вас зручні способи оплати і доставки.

Наше підприємство відкрите для плідної співпраці без обмежень по країнах : УкраїнаРосія, республіка Білорусь, Казахстан.

У нашій особі Ви знайдете сильного та надійного партнера, сподіваємося на взаємовигідну співпрацю!

Замовити дзвінок