Генератори


Генератор – це механізм, який виробляє різні вироби для виробництва енергії або перетворення одного виду активності в інший.

Нові види виробляють свою діяльність за принципом електромагнітної індукції, створюється різниця інтенсивності між двома закінченнями проводів і електричного провідника. Провідник в свою чергу викликає електричні ресурси і генерує струм.

Пристрій широко застосовується на виробництві та в побутових умовах. Він є незамінним на виробничих лініях в промислових цехах, в будівництві і тому без нього ніяк не обійтися в повсякденному житті. У побуті він традиційно зустрічається на дачах і заміських будинках, а також їх можна помітити в пожежних і медичних пунктах. Іноді механізм може дати збій в роботі, може знадобиться діагностика і ремонт генератора, тоді вам варто звернутися до нас.

Як визначити, що необхідний ремонт генератора?

До основних причин несправностей пристрою відноситься.

 1. Відсутність зарядного струму.
 2. Підвищений або знижений рівень заряду.
 3. Сторонні шуми.

Все це говорить про те, що вам потрібна термінова реставрація приладу. Вона містить в собі:

 • повноцінне діагностування – огляд всіх складових і виявлення причин поломки;
 • дослідження агрегату на спеціалізованому стенді;
 • заміна запчастин в збірці;
 • розбирання / монтаж і профілактика;
 • демонтаж і монтування підшипників;
 • обслуговування діодного моста і щіток;
 • демонтаж / монтаж і зміна обгонів муфти.

Крім цього, наші співробітники проведуть наступні маніпуляції:

 1. Очищення всіх запчастин.
 2. Регулювання всіх елементів.
 3. Консультація з усіх видів послуг.

На кінцевому етапі майстер проведе перевірку на стенді. Це допоможе проконтролювати виконану роботу і гарантувати тривалий термін служби. Стенд представляється, як імітація робочих умов, що дозволяє випробувати прилад за його призначенням.

Переваги нашої компанії

Ремонт генераторів в Україні від нашої компанії – це вигідно і швидко. Ми займаємося переказом різних пристроїв і механізмів нового життя з 2003 року. Нам довіряють нам довіряють клієнти. Ми серйозно підходимо до своєї роботи і якісно її виконуємо, ремонт генераторів проводиться за доступними цінами.

Після ремонтування своїм клієнтам фірма дає гарантію на рік і постійну консультацію наших професіоналів. Постійні клієнти отримують знижки, а також, надаємо доставку та зручні способи оплати для всіх.

Марки

Замовити дзвінок