Решета


Під час збирання врожаю значно зношуються деталі сільськогосподарської техніки, тому перед кожним зернозбиральних періодом необхідно ретельно перевірити стан кожної запчастини. Сильного пошкодження піддаються решета, які знаходяться в постійному русі, що сприяє просівання зерна від зайвих об’єктів (сміття, трави). А від них залежить продуктивність зернозбиральної сільськогосподарської техніки.

Таким чином, дана деталь повинна завжди бути справною і готової до функціонування. Подбає про робочому стані даного елемента сільськогосподарської техніки бажано заздалегідь. Ремонт решіт від ТОВ «ТД Світанок» дозволить домогтися потрібного стану, що не зриваючи терміни жнив, оскільки на підприємстві використовуються новітні спеціалізовані верстати і працюють фахівці з великим досвідом роботи.

Ремонт решіт: послуги та гарантія

Ремонт решіт в Україні на високому рівні забезпечує Виготовлювальне-ремонтне підприємство ТОВ «ТД Світанок». Компанія проводять відновлення решіт для комбайнів таких марок, як Бізон, Кейс, Джон Дір, Вольво, Нива, Челленджер, Клаас, Херсонмаш, Массей Фергюсон, Дон, Лаверда, Колос, Славутич, Нью Холанд, Фортшрит і ін.

У даній організації можна замовити виготовлення нових решіт або реставрацію старих (якщо не деформована рамка і стерпне стан у гребінки). Основними послугами, які пропонуються при ремонті даної деталі, є:

  • заміна сепарації гребінки;
  • відновлення осей гребінки;
  • реконструкція регулювального механізму;
  • посилення рамки;
  • монтаж стабілізуючою дроту;
  • реставрація проміжних пластин;
  • фарбування стійкою високоякісною фарбою.

Виконавши відновлення або виготовивши решета, компанія дає гарантію якості: рік для нової деталі і півроку для реставрується. Причому дана деталь відновлюється від 85 до 100% залежно від зношеності.

Гарантовані прийнятна вартість зазначених послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Постійним покупцям, якими можуть стати землевласники з України, Казахстану, Російської Федерації та Республіки Білорусь, надаються знижки і можливі відстрочки по оплаті. Точну ціну за ремонт решіт можна дізнатися у фахівців компанії, з якими легко зв’язатися по чату, електронною поштою або телефоном.

Resheta1

 

Замовити дзвінок