Варіатори


Варіатор – це окремий вид автоматичної коробки передач. Їх особливість полягає в безступінчатим зміні крутного моменту. У порівнянні з іншими видами варіатор має деякі переваги: ​​ефективне використання потужності двигуна, енергоекономічність і комфортність у використанні. В наслідок багатозадачності він піддається великим навантаженням, що в подальшому проявляється різними поломки.

Явні дефекти видно в наступних випадках:

  • транспорт перестає їхати;
  • засвічуються індикатори на панелі приладу;
  • тахометр показує нестабільні обороти;
  • при русі чути різні стуки, ривки;
  • пробуксовка при старті руху;
  • пропажа тяги;
  • вібрація при їзді.

Якщо ви помітили одну з перерахованих вище поломок у себе зв’яжіться з нами. Наші фахівці проведуть діагностику і оперативно вирішать вашу проблему.

Ремонт варіаторів в Україні

Багаторічний досвід роботи показує, що нерозв’язних проблем не буває. Наша компанія є найбільшим постачальником запчастин для різних видів техніки. Використовується потужна виробнича база для ремонту і виготовлення запчастин. Її складові: цех алюмінієвого і чавунного лиття, цех механічної обробки деталей і вузлів, контактні ділянки та інше. Використовуємо сучасне спеціалізоване обладнання для діагностика і лагодження коробок передач. Завдяки цьому є лідерами в Україні по ремонту варіаторів.

Після професійного огляду і діагностики поломки, кваліфіковані фахівці виконають наступні дії.

  1. Зроблять повну заміну підшипників.
  2. Від сторонніх предметів очистять клапани управління гідравлічного блоку.
  3. Чи приберуть сміття, і почистять радіатор.

Ви можете бути впевнені в кваліфікованому підході до кожної проблеми нашими фахівцями. Перевірка транспортного засобу після ремонту є найважливішим заключним етапом. Витрати, пов’язані з поломкою техніки або виходом з ладу, зведуться до мінімуму, завдяки оперативності роботи наших фахівців. Постійним клієнтам надаємо знижку, яка істотно знизить ціну на ремонт варіатора, надаючи після цього рік гарантії. Гарантійний період дає можливість на постійні консультації механіків і часткову заміну запчастин. У будь-який час доби можете звертатися за консультацією. Дамо друге дихання для вашої техніки.

Замовити дзвінок